УМОВИ ДОСТАВКИ

У нас ви отримуєте безкоштовну доставку у зручне для вас відділення "Нової пошти" протягом 1-2 днів (якщо сума замовлення перевищує 500 грн). У випадку, якщо сума замовлення менша за вказану суму, то вартість доставки оплачує одержувач. Якщо вам зручніше отримати ваше замовлення за вказаною адресою, у вас є можливість скористатися адресною доставкою, вартість якої оплачує одержувач.

Відправка замовлень відбувається з понеділка по п'ятницю. Якщо замовлення оплачене до 14:00, відправка відбувається в той же день. Клієнт отримує номер для відстежування посилки через SMS-розсилку.

У випадку, якщо клієнт не забрав посилку, вона зберігається на складі компанії "Нова пошта" протягом 5 днів, після чого автоматично повертається в магазин. Якщо вам необхідно продовжити термін зберігання посилки, вам слід повідомити нам про це за тел. 095-400-33-04, 067-140-63-16. Зберігання посилок на складі "Нової пошти" більше 5 днів платне. 

 

Увага! Якщо ви відмовляєтесь від замовлення уже після його відправки, ми вимушені оплатити всі витрати щодо доставки, у т. ч. повернення та зберігання. Ідучи на зустріч вам, ми розраховуєммо на вашу відповідальність! Будь ласка, переконайтеся, що ви зможете прийняти ваше замовлення в обумовлені строки. Повернення коштів покупцеві буде виконано з урахуванням коштів, витрачених на доставку та повернення товару.

 

Доставку в АР Крим не виконуємо. Доставка в Луганську та Донецкую області можлива за умови роботи транспортних компаній України.

УМОВИ ОПЛАТИ
  • повна передплата вартості замовлення на карту Приват банку без додаткових комісій; 

  • повна передплата на розрахунковий рахунок, згідно якого ви можете оплатити замовлення у будь-якому банку або через сервіс Приват 24  (при цьому знімається банківська комісія).Як тільки оплата поступає на наш розрахунковий рахунок (як правило, кошти поступають протягом доби) товар передається у службу доставки.

Реквізити для оплати ви отримуєте в SMS-поведомленні на указаний вами номер. 

Просимо після оплати повідомити наших менеджерів.

© 2016-2020 Okrosh® Всі права захищені